İç Cephe

Dış Cephe


Dekotek...


Şirketimiz yüksek kalitede ürün, yüksek kalitede servis ilkesi, dekoratif ürünleri müşterilerimizin beğenisine sunmak amacıyla, iç-dış dekorasyon tecrübe birikimi ile DEKO-TEK adıyla 1998 yılında “Bir Adım önde” sloganı ile faaliyete geçmiştir.

Aradan geçen süre içinde, bilgi birikimi, insan kaynakları ve iş kapasitesi ile ülkemizin tam bağımsız en büyük İç ve Dış Cephede dekorasyon şirketi haline gelmiştir. Dekorasyonun birçok dalında iç cephede, kartonpier ve süsleme sanatları, dış cephede ısı-ses kaplama ürünlerinde yurtiçi ve yurtdışında pek çok büyük ölçekli projeler başarıyla tamamlanmış ve sektöründe hak ettiği saygınlığa ulaşmıştır.

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip, makine ve ekipman tekonolojisini kullanarak çevre dostu bu ürünlerin Ar-ge çalışmalarını devam etmiş ve İç Cephede; Polistren-Poliüretan’dan Hazır kartonpier, Dış Cephede Eps üzeri Sliko Polimer kaplamalı Mantolamanın tanıtımına ilk defa öncülük sağlamıştır.

Binalarınızın; planlama, tasarım ve uygulama hizmetini, İÇ VE DIŞ dekorasyonu, ısı-ses izolasyonuyla birlikte, her aşamasında DEKO-TEK imzası bulunan ödünsüz bir 'kalite' anlayışının simgesi olmuş ve DECOPİER – DECOSİDİNG markalarını sizlerin katkısıyla tescil etmiştir.

Çalışanı ile, fizibilite, planlama, araştırma,proje, inşaat kontrolluğu, proje yönetimi dallarında hizmet sunmaktadır. Hizmet Kalitesini her geçen gün artırmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, dekorasyon sektöründe öncü konumunu devam ettirmek ve uluslararası sektörde de aranan bir firma olmak DEKO-TEK’İN ana hedefleridir.

Yüksek kalite anlayışı ile Kalite Yönetimi, Ürün sertifikasyonu, ISO 9001:2000, OHSAS 18001:1999, ISO 14001:2004, AT Uygunluk Beyanı ve OHSAS 18001:1999 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini içeren sertifikalarına sahip olarak sürdürülüyor.

DEKO-TEK bugün, hem girişimci, hem de yüklenici olarak çalışıyor. Yurt içinde ve dışında büyük konut siteleri, her tür yapıları, iç-dış dekorasyonu ile görünümünü değiştirmenin yanı sıra binalarınızda ısı-ses izolasyonu ile de ısı tasarrufundan dolayı ekonominize katkılar sağlamaya devam ediyor.

DEKO-TEK kalitesindeki bu ürünler, topluluk gereksinimlerini karşıladıkları gibi, kanıtlanmış rekabet güçleriyle, iç ve dış pazarlarda DECOPİER markasıyla aranıyor. DEKO-TEK, binalardaki yaptığı uygulamaları DEKO-TEK garantisi ile teslim ediyor. Kurduğu Müşteri Hizmetleri Birimi eliyle kullanım aşamasında çıkabilecek kusurları giderip, hizmete yeni bir boyut katıyor.

DEKO-TEK yeni yapacağı işlere adım atarken, haklı olarak, geçmiş başarılarından güç alıyor ve ilkelerinin sağlamlığına sizlerin katkısıyla inanıyor.


DIŞ CEPHE DEKORATİF FUGALI KAPLAMA, SÖVE, DENİZLİK, FİLELİ MANTOLAMA'DA KAMPANYALI MALZEME VE İŞÇİLİKTE CAZİP FİYATLAR - FİRMAMIZ 2010 VE 2011 YILI İZODER MANTOLAMADA BAŞARI ÖDÜLÜ ALMIŞTIR. - FİRMAMIZ İZODER UYGULAMACI BAYİSİDİR.
Dolar
Alış:  0.000 TL
Satış:  0.000 TL
 
Euro
Alış:  0.000 TL
Satış:  0.000 TL
 
İstanbul   Ankara
Sancak Mahallesi 549. Sokak No: 32/9 06550 Çankaya ANKARA / TÜRKİYE
Tel : +90 312 442 35 33 - 34      Fax : +90 312 441 12 75      E-Posta : info@deko-tek.com.tr